Hakkında

Godox Logosu

 

1993 yılında kurulan GODOX Fotoğraf Ekipmanları Ltd kapsamlı bir fotoğrafçılık kurumsal Ar-Ge, tasarım, üretim ve satış ürünleri ile entegre edilmiştir. Misyonumuz müşterilerimize rekabetçi fiyat ile yüksek kaliteli ürünler sunmaktır.
Godox, stüdyo flaş ve taşınabilir güç dönüştürücü, dış mekan flaşları, sürekli aydınlatma, stüdyo flaş aksesuarları, kamera flaşları, makro aydınlatma, speedlite güç paketi, kamera flaş aksesuarları, flaş tetikleme ve kontrol sistemi ve diğerleri dahil olmak üzere tam bir stüdyo fotoğraf ekipmanı serisi sunuyor.

 

Üretim Gücü ve Kapasitesi

 

Yılların imalat deneyimine dayanan GODOX, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Güneydoğu ve Doğu Asya, Avustralya, Ortadoğu ve Güney Afrika'ya ürün ihraç etmektedir. Ve biz dünyanın her yerinden şirketler ile uzun vadeli bir ortaklık kurduk.
GODOX müşterileri, bir kalıp geliştirme merkezi, bir metal / plastik enjeksiyon merkezi, bir donanım işleme merkezi dahil olmak üzere, 1000'den fazla yüksek nitelikli personel ve 4 üretim tesisi, toplam 30000 metrekare fabrika ile daha düşük üretim maliyetleri ve pazara sürülmeden hacim üretme avantajından yararlanmaktadır. , Iki ürün montaj merkezi. OEM / ODM siparişleri memnuniyetle karşılanmaktadır.

 

Tasarım ve Ar-Ge Gücü

 

Güçlü mühendislik kabiliyeti ve sistem Ar-Ge'deki kapsamlı tecrübesi olan 15'den fazla mühendis sayesinde, pazar ile güncel gelişmeleri takip etmek için her yıl yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. GODOX'ta, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılama yeteneğimizden gurur duyuyoruz. Standart ürünlerimizden bir tanesi gereksinimlerinize uymuyorsa sizin için bir ürün tasarlayabiliriz.

 

 

Kalite Kontrol

 

GODOX Ltd, Üretim Malzemesi Kontrolü (PMC), In-Proses Kalite Kontrolü (IPQC), Bitmiş Ürün Kalitesi Kontrol (QC) ve Teslimat Kalite Güvencesi (QA) gibi güçlü akışlara sahip olduğumuzdan müşterilerine en kaliteli ürünleri sunduğundan emindir. Size fazladan bir koruma düzeyi sunmak için, ürünlerimizi nakliye öncesi parça olarak kontrol ediyoruz. Tüm ürünler CE ve Rohs sertifikalıdır.

 

 

Whatsapp Sipariş